NAPISZ DO MNIE

NADAL MASZ PYTANIA?

Zależy która oferta została wybrana. Jeśli jest to projekt układów funkcjonalnych, to cały projekt można zamknąć już w 2 tygodnie po podpisaniu umowy.
Projekt koncepcyjny jest rozszerzoną wersją układów funkcjonalnych o wizualizacje oraz spis elementów wyposażenia wnętrz. Dlatego jego zamknięcie może być najszybciej 1,5 miesiąca po podpisaniu umowy. 
Natomiast projekt kompleksowy jest bardzo szczegółowym opisem każdego wnętrza, dlatego na wykonanie go potrzebuję około 3 miesięcy. 

Każdy wykonywany projekt różni się od siebie, dlatego podane okresy są przykładowe. 

Podane ceny są tylko przykładowe. Na ostateczną cenę składa się wiele czynników, m.in.: stan mieszkania (deweloperski/ do remontu), duża ilość zakamarków (im prostsze pomieszczenia tym lepiej), wymagania i oczekiwania inwestora, na kiedy projekt ma być wykonany, czy jest to zdalny czy stacjonarny projekt, czy będzie jeszcze nadzór itp. 

Ostateczną cenę za metr ustalamy mailowo przed podpisaniem umowy. Wiesz co podpisujesz i ile Cię wyniesie projekt już na samym początku. 🙂

Podczas całego procesu projektowego będziemy kontaktować się mailowo oraz telefonicznie. W mailu również przesyłam linki do Dysku Google, gdzie zamieszczam wszystkie rysunki i wizualizacje. Cały czas jest do nich dostęp, nawet z telefonu 🙂

Na zakończenie projektu dostarczam dwa egzemplarze papierowe – jeden dla inwestora a drugi dla ekipy działającej w mieszkaniu. Jeśli jest to projekt zdalny – dokumentację wysyłam pocztą na wskazany adres. 

Dokumentacja jest wieloma kartkami (A4/A3) złożonymi do książeczki w formacie A4 i spiętej listwą.

KONTAKT

LOKALIZACJA