Nie masz czasu na bieganie po sklepach podczas remontu? Wolisz relaksować przy kolejnym odcinku ulubionego serialu? Może marzysz o tym, żeby Twoim remontem zajął się ktoś inny…?

I tutaj wchodzę ja! Zrobię za Ciebie to wszystko, co przy remoncie męczy najbardziej.

PROCES PROJEKTOWY

6

INWENTARYZACJA

Projekt zawsze rozpoczynamy od szczegółowej inwentaryzacji każdego pomieszczenia, które będzie objęte opracowaniem. Jeśli jest to mieszkanie w stanie deweloperskim – pracuję na przesłanych rzutach od dewelopera.

Jeśli mam wykonać projekt mieszkania w Trójmieście lub okolicach – sama jadę na inwentaryzację. 

7

WYTYCZNE

Na tym etapie dogadujemy wspólnie wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące projektu – styl, kolorystykę, co ma się znaleźć w mieszkaniu itp.
Na koniec przygotowuję przykładowy moodboard, który ma za zadanie pokazać, w jakim klimacie będzie wykonany projekt, czyli np.:
– jeśli wiem, że widzisz swoje mieszkanie w stonowanej, beżowej kolorystyce z elementami drewna to przygotuję dla Ciebie właśnie taki moodboard jak ten powyżej. 

Widać już klimat wnętrza, prawda? 🙂

8

UKŁADY FUNKCJONALNE

To jest etap, przy którym ustalamy rozmieszczenie ścian, drzwi oraz mebli. Standardowo przesyłam dwa różne warianty układów funkcjonalnych mieszkania w formie rzutów 2D. 

Po przeanalizowaniu obu wariantów, wybierasz ten, który bardziej przypadł Ci do gustu i na jego podstawie dalej działamy z projektem.
W cenie jest możliwe wprowadzenie dwóch poprawek do projektu układu funkcjonalnego (np. odbicie lustrzane salonu, lekkie zmiany umiejscowienia AGD…)

9

WIZUALIZACJE

Zadecydowanie najprzyjemniejsza część projektowania! Wszystkie poprzednie ustalenia (układ funkcjonalny + styl, kolorystyka) są już pokazane w formie modelu 3D.

Na początku pracy z modelem 3D będziemy konsultować się na grafikach z programu. Nie są tak realistyczne jak zdjęcie, ale przez to też musimy przejść. 
Po zaakceptowaniu wstępnych grafik, dostaniesz ode mnie przynajmniej po 2 wizualizacje realistyczne do każdego pomieszczenia oraz panoramy 360°. Dzięki temu z łatwością będziesz w stanie wyobrazić sobie projektowane wnętrze 🙂

Do przesłanych wizualizacji będziesz mógł jeszcze wprowadzać drobne poprawki. To ma być Twoje wymarzone mieszkanie, dlatego ważne żebyś był w 100% zadowolony z efektu. 

10

WYBÓR MATERIAŁÓW

Na podstawie wcześniejszych ustaleń oraz zaakceptowanych wizualizacji, wybieramy wspólnie ostateczne materiały do projektu. 

Jest to ostatni moment, żeby np. zmienić blat laminowany na kamienny, albo szare fronty w kuchni na białe. Później to już może nie być takie proste 🙂

Dostaniesz ode mnie również listę sklepów i/lub showroom’ów, gdzie można obejrzeć zastosowane materiały “na żywo”.

11

RYSUNKI TECHNICZNE

Teraz kolej na wyrysowanie “instrukcji” do projektu. Rysunki techniczne są podstawą do prawidłowego wykonania projektu w rzeczywistości.

Muszą być czytelne, by każda ekipa na budowie wiedziała co, jak i gdzie 🙂 

Dokumentacja składa się z rysunków, m.in.:
• inwentaryzacja
• rzut aranżacji
• rzut ścian (wyburzenia/zamurowania)
• rzut elektryki
• rzut hydrauliki
• rzut podłóg
• widoki wszystkich ścian
• meble na zamówienie


12

KOSZTORYS

Etap “schodzenia na ziemię” czyli kosztorys do projektu. Jest to bardzo ważna część – pilnuję, żeby wszystko co zostało zamieszczone w projekcie znalazło się również w kosztorysie. 

13

REALIZACJA

Kolejna najprzyjemniejsza część projektowania – widać jak wszystko, co dotychczas widziało się na ekranie komputera, staje się rzeczywistością. 

JESTEŚ ZDECYDOWANY?

JEŚLI TAK, TO NIE ZWLEKAJ I SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

TO NIE OFERTA DLA CIEBIE?​

KLIKNIJ PONIŻEJ I SPRAWDŹ POZOSTAŁE OFERTY​​

KONTAKT

LOKALIZACJA

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE