Chcesz zobaczyć jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie na wizualizacjach? Dasz radę sam poprowadzić swój remont bazując na układzie funkcjonalnym oraz widokach wnętrz? W takim razie projekt koncepcyjny będzie dla Ciebie odpowiedni!

PROCES PROJEKTOWY

6

INWENTARYZACJA

Projekt zawsze rozpoczynamy od szczegółowej inwentaryzacji każdego pomieszczenia, które będzie objęte opracowaniem. Jeśli jest to mieszkanie w stanie deweloperskim – pracuję na przesłanych rzutach od dewelopera.

Jeśli mam wykonać projekt mieszkania w Trójmieście lub okolicach – sama jadę na inwentaryzację. 

7

WYTYCZNE

Na tym etapie dogadujemy wspólnie wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące projektu – styl, kolorystykę, co ma się znaleźć w mieszkaniu itp.
Na koniec przygotowuję przykładowy moodboard, który ma za zadanie pokazać, w jakim klimacie będzie wykonany projekt, czyli np.:
– jeśli wiem, że widzisz swoje mieszkanie w stonowanej, beżowej kolorystyce z elementami drewna to przygotuję dla Ciebie właśnie taki moodboard jak ten powyżej. 

Widać już klimat wnętrza, prawda? 🙂

8

UKŁADY FUNKCJONALNE

To jest etap, przy którym ustalamy rozmieszczenie ścian, drzwi oraz mebli. Standardowo przesyłam dwa różne warianty układów funkcjonalnych mieszkania w formie rzutów 2D. 

Po przeanalizowaniu obu wariantów, wybierasz ten, który bardziej przypadł Ci do gustu i na jego podstawie dalej działamy z projektem.
W cenie jest możliwe wprowadzenie dwóch poprawek do projektu układu funkcjonalnego (np. odbicie lustrzane salonu, lekkie zmiany umiejscowienia AGD…)

9

WIZUALIZACJE

Zadecydowanie najprzyjemniejsza część projektowania! Wszystkie poprzednie ustalenia (układ funkcjonalny + styl, kolorystyka) są już pokazane w formie modelu 3D.

Na początku pracy z modelem 3D będziemy konsultować się na grafikach z programu. Nie są tak realistyczne jak zdjęcie, ale przez to też musimy przejść. 
Po zaakceptowaniu wstępnych grafik, dostaniesz ode mnie przynajmniej po 2 wizualizacje realistyczne do każdego pomieszczenia oraz panoramy 360°. Dzięki temu z łatwością będziesz w stanie wyobrazić sobie projektowane wnętrze 🙂

Do przesłanych wizualizacji będziesz mógł jeszcze wprowadzać drobne poprawki. To ma być Twoje wymarzone mieszkanie, dlatego ważne żebyś był w 100% zadowolony z efektu. 

10

WYBÓR MATERIAŁÓW I LISTA

Na podstawie wcześniejszych ustaleń oraz zaakceptowanych wizualizacji, wybieramy wspólnie ostateczne materiały do projektu. 

Jest to ostatni moment, żeby np. zmienić blat laminowany na kamienny, albo szare fronty w kuchni na białe. Później to już może nie być takie proste 🙂

Dostaniesz ode mnie również listę sklepów i/lub showroom’ów, gdzie można obejrzeć zastosowane materiały “na żywo”.

Równocześnie z wybieraniem materiałów opracowuję listę zastosowanych materiałów i całego wyposażenia. Podaję również przykładowe ceny. W tej ofercie nie zliczam w spisie metraży i ilości materiałów.

11

RYSUNKI TECHNICZNE

Teraz kolej na wyrysowanie “instrukcji” do projektu. Rysunki techniczne są podstawą do prawidłowego wykonania projektu w rzeczywistości. W tej ofercie jest to podstawowy zakres dokumentacji. 

Dokumentacja składa się z rysunków, m.in.:
• inwentaryzacja
• rzut aranżacji (układ funkcjonalny)
• rzut ścian (wyburzenia/zamurowania)


JESTEŚ ZDECYDOWANY?

JEŚLI TAK, TO NIE ZWLEKAJ I SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

TO NIE OFERTA DLA CIEBIE?​

KLIKNIJ PONIŻEJ I SPRAWDŹ POZOSTAŁE OFERTY​​

KONTAKT

LOKALIZACJA

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE