Chcesz mieć funkcjonalne wnętrze ale nie wiesz od czego zacząć? Masz swój pomysł na kolorystykę mieszkania ale potrzebujesz informacji co gdzie najlepiej “postawić”? 
Ten projekt będzie dla Ciebie!

Uważnie wysłucham czego we wnętrzu potrzebujesz i bazując na Twoich preferencjach razem stworzymy układ funkcjonalny dostosowany do Ciebie! 

PROCES PROJEKTOWY

6

INWENTARYZACJA

Projekt zawsze rozpoczynamy od szczegółowej inwentaryzacji każdego pomieszczenia, które będzie objęte opracowaniem. Jeśli jest to mieszkanie w stanie deweloperskim – pracuję na przesłanych rzutach od dewelopera.

Jeśli mam wykonać projekt mieszkania w Trójmieście lub okolicach – sama jadę na inwentaryzację. 

7

WYTYCZNE

Na tym etapie dogadujemy wspólnie wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące projektu – styl, kolorystykę, co ma się znaleźć w mieszkaniu itp.
Na koniec przygotowuję przykładowy moodboard, który ma za zadanie pokazać, w jakim klimacie będzie wykonany projekt, czyli np.:
– jeśli wiem, że widzisz swoje mieszkanie w stonowanej, beżowej kolorystyce z elementami drewna to przygotuję dla Ciebie właśnie taki moodboard jak ten powyżej. 

Widać już klimat wnętrza, prawda? 🙂

8

UKŁADY FUNKCJONALNE

To jest etap, przy którym ustalamy rozmieszczenie ścian, drzwi oraz mebli. Standardowo przesyłam dwa różne warianty układów funkcjonalnych mieszkania w formie rzutów 2D. 

Po przeanalizowaniu obu wariantów, wybierasz ten, który bardziej przypadł Ci do gustu i na jego podstawie dalej działamy z projektem.
W cenie jest możliwe wprowadzenie dwóch poprawek do projektu układu funkcjonalnego (np. odbicie lustrzane salonu, lekkie zmiany umiejscowienia AGD…)

JESTEŚ ZDECYDOWANY?

JEŚLI TAK, TO NIE ZWLEKAJ I SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

TO NIE OFERTA DLA CIEBIE?​

KLIKNIJ PONIŻEJ I SPRAWDŹ POZOSTAŁE OFERTY​​

KONTAKT

LOKALIZACJA

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE